ROC Tilburg
Menu
Zoekresultaten

Stageplaatsen

ROC Tilburg hecht veel waarde aan bedrijven en instellingen die onze studenten een goede stageplaats, opdracht of zelfs een baan aanbieden. Wilt u meer weten over hoe de studenten bij uw bedrijf als stagiaire of werknemer aan de slag kunnen gaan? Neem dan contact op met de contactpersoon van de opleiding die bij uw stageplaats past. Hieronder vindt u een overzicht.

Bbl-studenten zorgen over het algemeen zelf voor een baan. Zij werken 4 dagen per week en komen 1 dag per week naar school. Als u een vacature heeft die geschikt lijkt voor een bbl-student, kunt u die ook bij ons melden.

Contactpersonen stage en werk


Entreecollege
Monique Fischer, T 013 - 539 7080, E mfischer@roctilburg

School voor Administratieve en Juridische Dienstverlening

Nathalie Grimbergen, T 013-539 7070, E ngrimbergen@roctilburg.nl
 
School voor Bouwtechniek
Ignace Op de Macks, T 013 - 539 7090, E iodmacks@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013 - 539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Commerciële Dienstverlening
Agnès Ketelaars, T 013 - 539 7090, E aketelaars@roctilburg.nl

School voor Gezondheidszorg

Anton Verbeek,
T 013 - 539 7090, E averbeek@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7811, E bpvbureauzorgenwelzijn@roctilburg.nl

School voor ICT en Mediatechnologie
Anny Miller, T 013-539 7070, E amiller@roctilburg.nl

School voor Kunst, Cultuur en Media
Artiest
Mona Toebosch, T 013-539 7090, E mtoebosch@roctilburg.nl
Medewerker Evenementenorganisatie
Marlies Centen,  T 013-539 7090, E mcenten@roctilburg.nl
Luc van Nieuwburg,  T 013-539 7090, E lvnieuwburg@roctilburg.nl
Sound & Vision
Jan Brosens,  T 013-539 7090, E jbrosens@roctilburg.nl
Natascha van Haaften  T 013-539 7090, E nvhaaften@roctilburg.nl

School voor Logistiek en Mobiliteit
Olaf van Herpt, T 013 - 539 7090, E ovherpt@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013 - 539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Luchtvaarttechniek
David Rozenbrand,
T 013 - 539 7090, E drozenbrand@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013 - 539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Mechatronica, Maintenance en Engineerging
Sjef van Mook, T 013 - 539 7090, E svmook@roctilburg.nl
Teun Mallens, T 013 - 539 7090, E tmallens@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013 - 539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Mode en Uiterlijke Verzorging
Mode-opleidingen, Henk van den Hoek, T 013-539 7090, E hvdhoek@roctilburg.nl 
Kappersopleidingen, Dianne Nieuwenhuisen, T 013-539 7090, E dnieuwenhuisen@roctilburg.nl
 
School voor Orde en Veiligheid
Siem Jimmink, T 013-539 7090,E sjimmink@roctilburg.nl

School voor Onderwijs en Kinderopvang
Mayke Swinkels, T 013-539 7060, E mswinkels@schoolok.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7811, E bpvbureauzorgenwelzijn@roctilburg.nl

School voor Proces- en milieutechniek
Gervaise van de Mosselaer, T 013 - 539 7090, E gvdmosselaer@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013 - 539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Sport & Bewegen
Corné Haanskorf, T 013-539 7090,  E chaanskorf@roctilburg.nl

School voor Welzijn
Joke van Loon, T 013 - 539 7060, E jvloon@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7811, E bpvbureauzorgenwelzijn@roctilburg.nl



  

Projectbureau
Sport en Bewegen


Studenten Sport en Bewegen organiseren (sport)evenementen voor bedrijven, scholen, gemeentes en andere instellingen. Denk aan sportieve personeelsuitjes, sportdagen, inzet van EHBO-posten, workshops.

Meer weten?
Lees Info Projectbureau

Project aanvragen?
Aanvraagformulier Projectbureau

Contact
sbprojectbureau@roctilburg.nl