Ga naar de header Ga naar de content
ROC Tilburg
Zoekresultaten
Menu

Stageplaatsen

ROC Tilburg hecht veel waarde aan bedrijven en instellingen die onze studenten een goede stageplaats, opdracht of zelfs een baan aanbieden. Wilt u meer weten over hoe de studenten bij uw bedrijf als stagiaire of werknemer aan de slag kunnen gaan? Neem dan contact op met de contactpersoon van de opleiding die bij uw stageplaats past. Hieronder vindt u een overzicht.

Bbl-studenten zorgen over het algemeen zelf voor een baan. Zij werken 4 dagen per week en komen 1 dag per week naar school. Als u een vacature heeft die geschikt lijkt voor een bbl-student, kunt u die ook bij ons melden.

Contactpersonen stage en werk

School voor Autotechniek
Sander van Mol, T 088 293 4594, E svmol@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl 


School voor Administratieve en Juridische Dienstverlening

Financieel Administratief Medewerker, Bedrijfsadministrateur | Junior Assistent-Accountant en Medewerker (Financiële) Administratie
Nathalie Grimbergen, T 088 293 5342  , E
ngrimbergen@roctilburg.nl
 
Juridisch Administratief Dienstverlener, Medewerker Human Resource Management en Medewerker Secretariaat en Receptie
Ankie de Kort, T 088 293 5206, E adkort02@roctilburg.nl

School voor Bouw-, Installatie- en Onderhoudstechniek 
Sjef van Mook, T 013 539 7090, E svmook@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Commerciële Dienstverlening

Junior Accountmanager, Commercieel Medewerker en Medewerker Marketing & Communicatie
Ernest Sparla, M 06 3836 5608, E esparla@roctilburg.nl
Detailhandel en Manager Retail
Ibe van Aken,  T 088 293 5160, E ivaken@roctilburg.nl
Combi-traject Medewerker Facilitaire Dienstverlening | Verkoper
Hanneke van Gils-Kophoff,  M 06 3868 5606, E hkophoff@roctilburg.nl
Luchtvaartdienstverlener en Frontoffice Medewerker
Inge IJpelaar, T 088 293 4765, E iijpelaar@roctilburg.nl

School voor ICT en Mediatechnologie

Chantal van Loon, T 088 293 5190, M 06 4619 9459, E 
chantal.vanloon@ictmbo.nl

School voor Kunst, Cultuur en Media
Artiest
Mona Toebosch, T 013 539 7090, E mtoebosch@roctilburg.nl
Medewerker Evenementenorganisatie
Marlies Centen,  T 013 539 7090, E mcenten@roctilburg.nl
Luc van Nieuwburg,  T 013 539 7090, E lvnieuwburg@roctilburg.nl
Sound & Vision
Jan Brosens,  T 013 539 7090, E jbrosens@roctilburg.nl
Natascha van Haaften  T 013 539 7090, E nvhaaften@roctilburg.nl

School voor Transport en Logistiek
Mark van Herpt, T 088 293 5045, E mvherpt@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl 

School voor Luchtvaarttechniek
Oscar van Iersel,
T 088-293 4659 of M 06-22385152, E oviersel@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Mechatronica, Werktuigbouwkunde en Metaaltechniek 
Sjef van Mook, T 013 539 7090, E svmook@roctilburg.nl
Teun Mallens, T 013 539 7090, E tmallens@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Mode en Uiterlijke Verzorging
Mode-opleidingen, Henk van den Hoek, T 013 539 7090, E hvdhoek@roctilburg.nl 
Kappersopleidingen, Dianne Nieuwenhuisen, T 013 539 7090, E dnieuwenhuisen@roctilburg.nl
 
School voor Orde en Veiligheid
Siem Jimmink, T 013 539 7090,E sjimmink@roctilburg.nl

School voor Onderwijs en Kinderopvang
Mayke Swinkels, T 013 539 7060, E mswinkels@schoolok.nl
Bpv-bureau, T 013 539 7811, E bpvbureauzorgenwelzijn@roctilburg.nl

School voor Procestechniek
Annelies Blankers, T 088 293 5085, E ablankers@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Sport & Bewegen
Corné Haanskorf, T 013 539 7090,  E chaanskorf@roctilburg.nl

School voor Zorg en welzijn
Bpv-bureau, T 013 539 7811, E bpvbureauzorgenwelzijn@roctilburg.nl


  

Bpv-protocol

In het bpv-protocol staan de verantwoordelijkheden van de student, de school en het leerbedrijf. Het is een garantie voor een kwalitatief goede bpv.
Download hier het bpv-protocol