Ga naar de header Ga naar de content
ROC Tilburg
Zoekresultaten
Menu

Directie en Bestuur

Bestuur en Raad van Toezicht

ROC Tilburg valt onder Bestuur en de Raad van Toezicht van Onderwijsgroep Tilburg. Meer info vind je op de website van Onderwijsgroep Tilburg:

 

Directie ROC Tilburg

Dhr. Guido Bonke
schooldirecteur 
School voor Kunst, Cultuur en Media,
School voor Mode en Uiterlijke Verzorging
T 088 293 4225
E gbonke@roctilburg.nl

Mevr. Marion Brun
schooldirecteur
School voor Sport en Bewegen
T 088 293 4471 
E mbrun@roctilburg.nl


Dhr. Cees van Gerwen
schooldirecteur
School voor Mechatronica, Werktuigbouwkunde en Metaaltechniek
School voor Procestechniek
T 088 293 4462
E cvgerwen@roctilburg.nl


Dhr. Paul van Gestel
schooldirecteur
School voor ICT en Mediatechnologie
T 088 293 4466
E pvgestel@roctilburg.nl

Dhr. Erwin van Gulik
schooldirecteur
School voor Administratieve en Juridische Dienstverlening
School voor Orde en Veiligheid
T 088 293 4463
E evgulik@roctilburg.nl

Dhr. Arnold Hagenaar
schooldirecteur
School voor Onderwijs en Kinderopvang
T 088 293 4468
E ahagenaar@roctilburg.nl

Dhr. Ferry Holierhoek
projectdirecteur
School voor Orde en Veiligheid
T 088 293 4467
E ffholierhoek@roctilburg.nl

Mevr. Marjolein de Leeuw
schooldirecteur
School voor Zorg en Welzijn
T 088 293 4472
E mdleeuw@roctilburg.nl

Mevr. Jeanne Nuijten
schooldirecteur
School voor Bouw-, Installatie- en Onderhoudstechniek
T 088 293 4465
E jnuijten@roctilburg.nl

Dhr. Robert Pintér
schooldirecteur
School voor Zorg en Welzijn
T 088 293 4473
rpinter@roctilburg.nl

Dhr. Kees den Ridder
schooldirecteur
School voor Commerciële Dienstverlening
T 088 293 4461
E kdridder@roctilburg.nl

dhr. Hans van de Sande
schooldirecteur 
School voor Autotechniek
School voor Luchtvaarttechniek
School voor Transport en Logistiek
T 088 293 4473
hvdsande01@roctilburg.nl

Mevr. José Scheel
schooldirecteur 
School voor VAVO
T 013 539 7085
jscheel@roctilburg.nl

Mevr. Nanneke Tuerlings
schooldirecteur
School voor Educatie en Inburgering
T 013 539 7090


Hoe presteert ROC Tilburg?


Weten hoe ROC Tilburg presteert op een aantal belangrijke indicatoren, zoals voortijdig schoolverlaten, diplomaresultaat en studenttevredenheid?
Lees het op de website mbotransparant.nl

Reglementen


ROC Tilburg heeft afspraken over hoe zij met allerlei zaken omgaat vastgelegd in reglementen. Zoals examenreglement, gedragscode ICT en klachtenregeling ...
Hier vind je de reglementen

Klacht indienen


Niet alles loopt zoals het hoort. Als we weten wat er fout gaat dan kunnen we er iets aan doen, dus als je een klacht hebt: laat het ons weten! Vul het formulier in dat in de eerste plaats bedoeld is voor onze studenten. Kun je een vakje niet invullen, zet er dan 'nvt' in.
Hier vind je het formulier: www.roctilburg.nl/klacht 

Jaarverslag

 jaarverslag 2015

ROC Tilburg is onderdeel van Onderwijsgroep Tilburg.
Op haar website staat het Jaarverslag van Onderwijsgroep Tilburg