ROC Tilburg
Menu
Zoekresultaten

Directie en Bestuur

Bestuur en Raad van Toezicht

ROC Tilburg valt onder Bestuur en de Raad van Toezicht van Onderwijsgroep Tilburg. Meer info vind je op de website van Onderwijsgroep Tilburg:

 

Directie ROC Tilburg

Mevr. Barbara Baelemans
directeur School voor Logistiek en Mobiliteit
T 013 - 539 7277
E bbaelemans@roctilburg.nl

Mevr. Marion Brun
directeur School voor Sport en Bewegen
T 013 - 539 7682
E mbrun@roctilburg.nl

Dhr. Bert van Leeuwen
directeur School voor Welzijn
T013 - 539 7600
E bvleeuwen@roctilburg.nl

Mevr. Dorien Duindam
directeur School voor Orde en Veiligheid
T 013 - 539 7839
E dduindam@roctilburg.nl

Dhr. Cees van Gerwen
directeur School voor Mechatronica, Maintenance en Engineering
T 013 - 539 7117
E cvgerwen@roctilburg.nl

Dhr. Paul van Gestel
directeur School voor ICT en Mediatechnologie
T 013 - 539 7180
E pvgestel@roctilburg.nl

Dhr. Erwin van Gulik
directeur School voor Administratieve en Juridische Dienstverlening
T 013 - 539 7343
E evgulik@roctilburg.nl

Dhr. Arthur de Jong
directeur School voor Bouwtechniek
T 013 - 539 7134
E adejong@roctilburg.nl

Mevr. Marjolein de Leeuw
directeur School voor Gezondheidszorg
T 013 - 539 7683
E mdleeuw@roctilburg.nl

Mevr. Jeanne van Liempd
directeur School voor VAVO
T 013 - 539 7085
E jvliempd@roctilburg.nl

Mevr. Jeanne Nuijten
directeur School voor Proces- en Milieutechniek
directeur School voor Luchtvaarttechniek
T 013 - 539 7178
E jnuijten@roctilburg.nl

Dhr. Joep Reijven
directeur School voor Onderwijs en Kinderopvang
T 013 - 539 7666
E jreijven@roctilburg.nl

Dhr. Kees den Ridder
directeur School voor Commerciële Dienstverlening
T 013 - 539 7385
E kdridder@roctilburg.nl

Mevr. Jose Scheel
directeur Entreeopleiding (voorheen AKA)
T 013 - 539 7287
E jscheel@onderwijsgroeptilburg.nl

Dhr. Han Snijders
directeur School voor Kunst, Cultuur en Media,
directeur School voor Mode en Uiterlijke Verzorging
T 013 - 539 7564
E hsnijders@roctilburg.nl

Mevr. Nanneke Tuerlings
directeur School voor Educatie en Inburgering
T 013 - 539 7416
E ntuerlings@onderwijsgroeptilburg.nl

Mevr. Cristel van der Wolf
directeur School voor Gezondheidszorg
T 013 - 539 7618
E cvdwolf@roctilburg.nl

 

Hoe presteert ROC Tilburg?


Weten hoe ROC Tilburg presteert op een aantal belangrijke indicatoren, zoals voortijdig schoolverlaten, diplomaresultaat en studenttevredenheid?
Lees het op de website mbotransparant.nl

Reglementen


ROC Tilburg heeft afspraken over hoe zij met allerlei zaken omgaat vastgelegd in reglementen. Zoals examenreglement, gedragscode ICT en klachtenregeling ...
Hier vind je de reglementen

Klacht indienen


Niet alles loopt zoals het hoort. Als we weten wat er fout gaat dan kunnen we er iets aan doen, dus als je een klacht hebt: laat het ons weten! Vul het formulier in dat in de eerste plaats bedoeld is voor onze studenten. Kun je een vakje niet invullen, zet er dan 'nvt' in. Je kunt ook bellen (013 - 539 7090).
Hier vind je het formulier
 student.roctilburg.nl/klacht

Jaarverslag

 jaarverslag 2015

ROC Tilburg is onderdeel van Onderwijsgroep Tilburg.
Hier vindt u haar jaarverslag of
geïntegreerd jaardocument 2015