Ga naar de header Ga naar de content
Logo ROC Tilburg
Zoekresultaten
Menu

ROC Tilburg hecht veel waarde aan bedrijven en instellingen die onze studenten een goede stageplaats, opdracht of zelfs een baan aanbieden. Wilt u meer weten over hoe de studenten bij uw bedrijf als stagiaire of werknemer aan de slag kunnen gaan? Neem dan contact op met de contactpersoon van de opleiding die bij uw stageplaats past. Hieronder vindt u een overzicht.

Bbl-studenten zorgen over het algemeen zelf voor een baan. Zij werken 4 dagen per week en komen 1 dag per week naar school. Als u een vacature heeft die geschikt lijkt voor een bbl-student, kunt u die ook bij ons melden.

Contactpersonen stage en werk

School voor Autotechniek
Ron van Zundert, T 088 293 5067, E rvzundert@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl 


School voor Administratieve en Juridische Dienstverlening

Financieel Administratief Medewerker, Bedrijfsadministrateur | Junior Assistent-Accountant
Nathalie Grimbergen, T 088 293 5342  , E
ngrimbergen@roctilburg.nl
 
Juridisch Administratief Dienstverlener, Medewerker Human Resource Management en Medewerker Secretariaat en Receptie
Ankie de Kort, T 088 293 5206, E adkort02@roctilburg.nl

School voor Bouw-, Installatie- en Onderhoudstechniek 
Rob Wittkampf, T 013 539 7090, E rwittkampf@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Commerciële Dienstverlening

Junior Accountmanager en Manager Retail
Nathalie Grimbergen, T 088 293 5342, E ngrimbergen@roctilburg.nl

Combi-traject Medewerker Facilitaire Dienstverlening | Verkoper
Hanneke van Gils-Kophoff,  M 06 3868 5606, E hkophoff@roctilburg.nl
Luchtvaartdienstverlener en Frontoffice Medewerker
Inge IJpelaar, T 088 293 4765, E iijpelaar@roctilburg.nl

School voor ICT en Mediatechnologie

Chantal van Loon, T 088 293 5190, M 06 4619 9459, E 
chantal.vanloon@ictmbo.nl

School voor Kunst, Cultuur en Media
Artiest
Mona Toebosch, T 013 539 7090, E mtoebosch@roctilburg.nl
Medewerker Evenementenorganisatie
Marlies Centen,  T 013 539 7090, E mcenten@roctilburg.nl
Luc van Nieuwburg,  T 013 539 7090, E lvnieuwburg@roctilburg.nl
Sound & Vision
Jan Brosens,  T 013 539 7090, E jbrosens@roctilburg.nl
Natascha van Haaften  T 013 539 7090, E nvhaaften@roctilburg.nl

School voor MBO2dienstverlening
Paul de Wilde, T 088-293 4901, E pdwilde@roctilburg.nl
Bpv-bureau,  E mbo2dienstverlening@roctilburg.nl

School voor Transport en Logistiek
Mark van Herpt, T 088 293 5045, E mvherpt@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl 

School voor Luchtvaarttechniek
Oscar van Iersel,
T 088-293 4659 of M 06-22385152, E oviersel@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Mechatronica, Werktuigbouwkunde en Metaaltechniek 
Arie Vissers, T 013 539 7090, E avissers@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Mode en Uiterlijke Verzorging
Mode-opleidingen, Henk van den Hoek, T 013 539 7090, E hvdhoek@roctilburg.nl 
Kappersopleidingen, Dianne Nieuwenhuisen, T 013 539 7090, E dnieuwenhuisen@roctilburg.nl
 
School voor Orde en Veiligheid
Siem Jimmink, T 013 539 7090,E sjimmink@roctilburg.nl

School voor Onderwijs en Kinderopvang
Michèle Hulsman, T 088 293 4660, E mhulsman@roctilburg.nl 
BPV-Bureau, E bpv.svok@roctilburg.nl

School voor Procestechniek
Annelies Blankers, T 088 293 5085, E ablankers@roctilburg.nl
Bpv-bureau, T 013-539 7131, E bpvbureautechniek@roctilburg.nl

School voor Sport & Bewegen
Corné Haanskorf, T 06-39862650,  E chaanskorf@roctilburg.nl

School voor Zorg en welzijn
Bpv-bureau, T 013 539 7811, E bpvbureauzorgenwelzijn@roctilburg.nl


  

Bpv-protocol

In het bpv-protocol staan de verantwoordelijkheden van de student, de school en het leerbedrijf. Het is een garantie voor een kwalitatief goede bpv.
Download hier het bpv-protocol

Klachten over bpv of stage vanuit het werkveld

We doen ons best om de gang van zaken rondom de beroepspraktijk-vorming voor alle partijen goed te laten verlopen. Toch kan het gebeuren dat ondanks onze inspanning niet alles naar tevredenheid verloopt. U kunt dit altijd bespreken met de begeleider vanuit school.

Wilt u meer informatie? Download hier de 
klachtenregeling bpv voor het werkveld 


Projectbureau
Sport en Bewegen


Studenten Sport en Bewegen organiseren (sport)evenementen voor bedrijven, scholen, gemeentes en andere instellingen. Denk aan sportieve personeelsuitjes, sportdagen, inzet van EHBO-posten, workshops.

Meer weten?
Lees Info Projectbureau

Project aanvragen?
Aanvraagformulier Projectbureau

Contact
sbprojectbureau@roctilburg.nl