Ga naar de header Ga naar de content
ROC Tilburg
Zoekresultaten

Directie en Bestuur

Bestuur en Raad van Toezicht

ROC Tilburg valt onder Bestuur en de Raad van Toezicht van Onderwijsgroep Tilburg. Meer info vind je op de website van Onderwijsgroep Tilburg:

 

Directie ROC Tilburg per locatie

Zoek eerst de juiste school voor contact:

Mevr. Marion Brun
schooldirecteur
School voor Zorg en Welzijn
T 088-293 4471
mbrun@roctilburg.nl

Dhr. Eric van Daelen
schooldirecteur
School voor Educatie en Inburgering
T 088-2935414
evdaelen@roctilburg.nl

Mevr. Linda Elesen
schooldirecteur 
School voor VAVO
T 013 539 7085
lelesen@roctilburg.nl

Dhr. Cees van Gerwen
schooldirecteur
School voor Mechatronica, Werktuigbouwkunde en Metaaltechniek
School voor Procestechniek
T 088 293 4462
E cvgerwen@roctilburg.nl

Dhr. Paul van Gestel
schooldirecteur
School voor Sport en Bewegen
fit@school
T 088 293 4466
E pvgestel@roctilburg.nl

Dhr. Erwin van Gulik
schooldirecteur
School voor Orde en Veiligheid 
School voor MBO2 Dienstverlening
T 088 293 4463
E evgulik@roctilburg.nl

Dhr. Arnold Hagenaar
schooldirecteur
School voor Onderwijs en Kinderopvang
T 088 293 4468
E ahagenaar@roctilburg.nl

Dhr. Mark de Jong
schooldirecteur
School voor Administratieve Dienstverlening
School voor Commerciële Dienstverlening
School voor ICT en Mediatechnologie
T 088 293 4668
mdjong@roctilburg.nl

Mevr. Erna Kerkhof
schooldirecteur
School voor Educatie en Inburgering
Entreecollege Tilburg
T 088-293 4455
ekerkhof@entreecollegetilburg.nl

Mevr. Jeanne Nuijten
schooldirecteur
School voor Bouw-, Installatie- en Onderhoudstechniek
School voor Luchtvaarttechniek
T 088 293 4465
E jnuijten@roctilburg.nl


Dhr. Herwin Roberts
schooldirecteur
School voor Zorg en Welzijn
T 088-293 5521
hroberts@roctilburg.nl

dhr. Hans van de Sande
schooldirecteur 
School voor Autotechniek
School voor Luchtvaarttechniek
School voor Transport en Logistiek
T 088 293 4473
hvdsande01@roctilburg.nl

mevr. Floor Pluijmers
projectdirecteur
School voor Administratie en Juridische Dienstverlening
School voor Commerciële Dienstverlening
T 088-293 4446
fpluijmers@roctilburg.nl

dhr. Rob Wittkampf
projectdirecteur
School voor Bouw-, Installatie- en Onderhoudstechniek
T 088-293 4450
rwittkampf@roctilburg.nl
 

Hoe presteert ROC Tilburg?


Weten hoe ROC Tilburg presteert op een aantal belangrijke indicatoren, zoals voortijdig schoolverlaten, diplomaresultaat en studenttevredenheid?
Lees het op de website mbotransparant.nl

Reglementen


ROC Tilburg heeft afspraken over hoe zij met allerlei zaken omgaat vastgelegd in reglementen. Zoals examenreglement, gedragscode ICT en klachtenregeling ...
Hier vind je de reglementen

Klacht indienen


Niet alles loopt zoals het hoort. Als we weten wat er fout gaat dan kunnen we er iets aan doen, dus als je een klacht hebt: laat het ons weten! Vul het formulier in dat in de eerste plaats bedoeld is voor onze studenten. Kun je een vakje niet invullen, zet er dan 'nvt' in.
Hier vind je het formulier: www.roctilburg.nl/klacht 

Jaarverslag

 jaarverslag 2015

ROC Tilburg is onderdeel van Onderwijsgroep Tilburg.
Op haar website staat het Jaarverslag van Onderwijsgroep Tilburg